Site Loader
WHATSAPP | RANDEVU
BURSA | Cam Filmi | Seramik Kaplama

Cam filmi sökerken camlara zarar vermeyecek ve camları çizmeyecek şekilde işlemler yapılarak aracınızın orijinal camları temizlenmektedir. Cam filmi sökme işlemleri için bize ulaşabilir ve randevu, fiyat alabilirsiniz.

CAM FİLMİ KAPLAMA

 Cam Film Kaplama çocuklarınızı göz alıcı ışıktan ve sıcaklıktan korur. Aracınızın klimasını çalıştırmanıza gerek kalmayacağından enerji ve para kaybınızı engeller. Aracınız dışardan göz alıcı görünürken, siz içeride rahat bir sürüş keyfi yaşıyorsunuz.

Çocuklarınızı Koruyun – UV ışınlarından korunma
Aracınızın içine giren güneş ışınları çocuklarınızı terletip rahatsız etmekle kalmaz, aynı zamanda ilerki yıllarda cilt kanserine neden olacak UV ışınları içerir. Cam Filmleri hem aracınızın içine giren ısıyı ve göz alıcı ışığı engellerler, hem de UV ışınlarının %99’unu önleyerek çocuklarınızın ciltlerin radyasyondan korurlar.

Parçalanan Camlar
Bir kaza halinde araç camlarının parçalanması tehlike yaratan bir durumdur. 3M Araç Cam Filmleri kaza sırasında aracın camının parçalanmasını engelleyerek sizin ve diğer yolcuların güvende olmasını sağlar.

Araç Cam Filmi Gizlilik ve Güvenlik Sağlar
Cam Filmleri sadece aracınızın güzel görünmesini sağlamaz, kaza sırasında aracın camının parçalanmasını engelleyerek sizin ve diğer yolcuların güvende olmasını sağlar. Sizi sadece parçalanan camın zararlarından korumakla kalmaz, aynı zamanda aracınıza gizlilik katarak hırsızların aracınızın içini görmesini de engeller.

Oto Tuning ve Estetik
Araç Cam Filmleri güneş ısısını araç içine geçirmeme özelliğinin yanı sıra, UV ışınlarının %99’unu yansıtma özelliği sayesinde aracınızın trim, döşemelik ve halısının renginin solmasını engeller. Araç Cam Filmleri kabarcık oluşturmaya ve soyulmaya karşı dayanan kaplama ve yapışkana sahiplerdir: Araç Cam Filmleri ile aracınızı daha uzun süre koruyabilirsiniz.

Cam Filmleri aracınızın rengini solduran üç faktörün etkilerini azaltır. Bunlar; UV ışınları (renk solmasının %40’ını oluşturur), ışık (%20sini oluşturur) ve ısıdır (%25ini oluşturur. Seçtiğiniz filmin özelliklerine göre, Cam Filmleri döşemeliğinizin ömrünü beş kata kadar uzatır.

Cam Filmleri geleneksel cam filmlerine kıyasla aracınızın görünüşünü değiştirmeden daha az yanstıma sağlarlar.

Filminizin rengini siz seçin
Farklı filmleri için geniş garanti süresi sağlar. Sizin için üretilen filmlerden, istek ve ihtiyaçlaınıza en uygun filmi seçebilirsiniz. Sizin için en önemli kriterler göre.

Her cam filminin performansı 3 ana özelliğin birleşimidir:
Filmden geçen görünür ışık düzey (ton)
Isı düşürme düzeyi (konfor/ısıya karşı koruma)
Dış ışık yansıtması düzeyi (yansıtabilirlik)
Sonra da ek kalite kriterleri gelir:
Telsiz sinyali düzeyi (cep telefonları, GPS, araç lastiği basınç izleme cihazları gibi)
Ömrü ve garanti süresi
Parlama azaltma düzeyi