Araçlarımız her mekanda farklı bakteri ve virüslere ev sahipliği edebilmektedir. Ara sıra araç içerisinde solunuma bağlı olarak gelişen alerji, astım, öksürük, baş ağrısı gibi rahatsızlıkların sebebi araç içerisinde bulunan bu virüsler olabilmektedir. Ayrıca araç koltuklarına yapışan kirli lekelerinde çıkması için tek çare buhar ve vakum ile uygulanan, insan sağlığına zararsız bu temizlik ürünleridir.

Oto Detaylı İç Temizlik Nedir?
Detaylı iç temizlik sistemi ile otomobilinizin içerisinde bulunan tüm bakteri ve virüsler temizlenir. Araç koltuklarına bulunan ve sizin çıkaramadığınız tüm lekeler yok edilerek orijinal haline getirilir. Araç içerisinde bulunan ve çıkmayan lekeler özel temizleme setleri ile dezenfekte edilerek temizlenir.

Aynı işlemler bagaj içinde de uygulanır.

Tavan, özel anti bakteriyel temizleme maddeleri ile zedelemeden ve sarkmaya neden olmadan temizlenir.

Ön torpido, enstrüman panosu, direksiyon, kapı fitilleri, hava kanal ızgaraları, vites konsolu ve kapı döşemeleri çok titiz ve detaylı olarak anti bakteriyel temizlemeden geçirilir.

Deri döşemeler, deriye hiçbir zarar vermeyen özel anti bakteriyel deri temizleme maddesi ile temizlenir.

Camlar içten ve dıştan anti bakteriyel temizleyici ile temizlenerek dezenfekte edilir.

Detaylı İç Temizlik Faydaları

Kullanılan tüm maddeler Amerika’da firmamızın kendi laboratuvarlarında uzun yıllar süren araştırma ve geliştirmeler sonucu hazırlanmış ve üretilmiştir.

Tümü çevre ve otomobil dostudur, insan sağlığı açısından tamamen zararsızdır.

Döşemelerde, halılarda koku yapan kirler varsa temizleme sırasında kokunun kaynağı özel bir temizleyiciyle yok edilir.

Deri döşemeler, FINISH AUTO DETAILING in özel deri temizleme maddesi ile temizlenir.

Bir otomobilin iç mekanında karşılaşılabilecek hemen hemen her türlü lekeyi çıkarabilecek “Leke Çıkarma Setleri” sadece FINISH AUTO DETAILING ’da vardır.

Tavan, özel temizleme maddeleri ile silinir. Tavan kumaşının zedelenmemesi ve sarkmaması için azami özen gösterilir.

 

Corona ve Diğer Virüslere Karşı Temizlik & Dezenfeksiyon

2020 başlarında dünyayı sarsan ve bugünlerde hala sarsmaya devam eden Corona virüsüne karşı hijyen ve dezenfeksiyon oldukça önemli bir hal aldı. Peki kendimizi dezenfekte ederken her gün saatlerimizi geçirdiğimiz araçlarımızın virüse karşı dezenfeksiyonunu yaptırıyor musunuz? Bu konu ile ilgili hizmetimiz faaliyete geçmiş olup randevu alarak faydalanabilirsiniz

 

oto detaylı iç temizlik, detaylı iç temizlikte neler yapılır?, oto detaylı iç temizlik nerelerde yapılır?, Bursa oto detaylı iç temizlik, antibakteriyel araç temizlik, oto koltuk döşeme temizliği, araç detaylı iç temizlik, oto detaylı iç temizlik fiyatları, detaylı iç temizlik ve sterilizasyon, araç kokusu temizleme, oto araç koltuk lekesi temizleme, oto araç torpido temizleme, oto vakum iç temizlik