Site Loader
WHATSAPP | RANDEVU
BURSA | Cam Filmi | Seramik Kaplama

Araba koltuk temizleme işleminin kaba kısmı, özel olarak temin edilen koltuk temizleme fısfısları ve mikrofiber bezler ile gerçekleştirilmektedir. Mikrofiber bezler arabalarda herhangi bir problem yaratmamakta ve ayrıca, kişilerin kullanılan deterjandan oluşacak etkiyi en aza indirmektedir. Oto koltuk temizleme fısfısı özenle seçilmeli ve araba temizlenirken su kullanımından mutlaka kaçınılmalıdır.

 

Bu hususta dikkat edilmesi gereken diğer bir konu, araba temizliği gerçekleştirilirken kullanılan yöntemdir. Kişiler konu her ne olursa olsun, hem kumaş koltuğu, hem de deri koltuğu hiçbir şekilde çitilememelidir. Bu durum, koltukların yapısına zarar verdiği gibi yıpranmalara neden olabilir ve görünüşü bozabilir. Buhar yöntemi ile araba temizleme işlemi, arabanın koltuklarının yapısına ve kumaşına herhangi bir zarar vermemekle birlikte, en basit görünmeyen kirleri bile yok etmektedir. Buharla eriyen kirler, basit hamleler ile çıkartılmaktadır.

 

Firmamız araba koltuk temizleme işlemine, arabada bulunan tozları ve kırıntıları yok ederek başlamaktadır. Firmamız elektrikli süpürge yardımıyla detaylı bir temizlik yapmakta ve arabanın içerisinin temizlenmesini sağlamaktadır. Ardından buhar yöntemi ile kirleri eritmekte, kullandığı son derece kaliteli ve hijyenik deterjanlar ile kirlerin tamamen çıkmasını sağlamakta ve üzerine sürdüğü yine özel kremler ile, arabalarda uzun süre nefis kokuların dolaşmasına yardımcı olmaktadır. Arabadan rahatsız eden kokuları arındıran ve arabada bakteri üremesinin önüne en azından birkaç haftalığına geçmeyi başaran firmamızın kullandığı deterjanlar çevre ve sağlık dostu deterjanlardır. Tüm bunların yanı sıra firmamız en organik deterjanları seçmekte ve bu sayede, kişilerin deterjan kokusundan ve deterjanın kumaşta bıraktığı etkiden etkilenmemesini sağlamaktadır.

 

Tüm bunların haricinde firmamız tecrübeli, donanımlı ve eğitimli personel kadrosu ile Manisa’nın her yerine hizmet vermektedir. Kişilerin acil işleri olduğunda onlara öncelik tanımakta ve isteyen kişilerin müsait oldukları zamanlarda randevu oluşturmasını sağlayarak müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Kişilerin güvenle arabalarını temizletmelerini sağlayan sistemimiz sayesinde, kişi arabasını bilmediği yerlerde olmaması için bildiği yerlerdeki uzak oto kuaförlere götürmek zorunda kalmayacaktır. Herkesin ihtiyacı olan bu uygulamayı kişilerin ayağına kadar getiren firmamız, rakiplerinden bir adım daha ötededir ve daha çok tercih edilmektedir.